ANUGA FOODTEC-2018 FUARINDAYIZ

Anuga FoodTec 20-23 Mart 2018 Köln fuarına katılıyoruz. Sizleri standımızda ağırlamak istiyoruz. 4.2 Hall, E099 nolu standımıza bekliyoruz.

TÜRKİYE DE BİR İLK

Dünyanın en büyük zeytin üreticisi olan S.S.Marmara Birlik Bursa tesisleri için imal edip kurduğumuz bantlı sistem, zeytin kurutma ve soğutma sistemleri yaklaşık 2 yıldır yıldır sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Dünyanın en büyük kapasiteli zeytin kurutma tesisidir. Türkiye ve Avrupada kurutma bizim işimizdir. Son olarak Marmara Birlikten 5 ton/saat kapasiteli zeytin yüzey kurtma tesisi ihalesini aldık ve imalatımız devam etmektedir.

KURTSANDAN YENİ PROJELER

Firmamız dünya genelinde bir eşi bulunmayan ilk tesisleri kendi tecrübe ve teknolojisi ile kurmaya devam ediyor. Su kullanmadan hurmaların temizlenmesi ile ilgili hattımız S.Arabistanda yaklaşık 5 yıldır sorunsuz çalımaktadır. Su ile temizlenen hurmaların kabuklarında yaşanan problemler firmamız tarafından ortadan kaldırılmış, ticari değer kaybının önüne geçilmiştir. Diğer yeni ve dünyada ilk olan projemiz ise hurma şurubu, pekmezi ile ilgili olup S.Arabistan da 2 yıldır sorunsuz bir şekilde üretime geçmiştir. Farklı şekilllerde imal edilen hurma pekmezi hatlarında üretilen ürünler ağıza alındığında, dil üzerinde kalıntılar bırakmakta iken ilk olarak imal etmiş olduğumuz tesisimizde üretilen pekmezde 1 micron altına kadar inceltilip partiküllerden arındırıldığından hiç tortusuz, berrak ve kaliteli bir ürün elde edilmektedir. Firmamız salça üretim tesislerinin yanı sıra pizza sosu v.b. özel ürünleride elde edebilecek sistemleri imal etmektedir. Yurt dışında sayısı 40 ın üzerine çıkan Tam Otomatik Sterilizasyon Otoklavlarını Türkiye` de de hizmetinize sunuyoruz. Özel ve devlet destekli projeler için imal ettiğimiz Otoklavlarımızın sayısı 20 yi geçmiş ve imalatımızda olan ve ihalesi devam eden bir çok Otoklavımızda yakında devreye alınacaktır.

Kurtsan, 1974 yılında Türkiye' nin sanayi şehri Bursa' da üç kardeş ortak tarafından kurulmuştur. İlk önceleri demir çelik konstrüksiyon makine imalatları yapan şirket 1988 yılında paslanmaz çelik malzemeden gıda sektörüne makine imalatı yapmaya başlamıştır. Gıda sanayinin her türlü dalında proses makinaları imalatı yapan şirketimiz 4000 m2 alanda 2000 m2 kapalı fabrika binası ve 45 kişilik yetişmiş uzman ekibi ile her türlü ağır sistem iş makinaları ile hizmetine devam etmektedir.
 
Sitemizi bugün 210362, toplam 210492 kişi ziyaret etmiştir.
 
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz